Koncerts "Deju pavasaris" Ķīpsalā

2022. gada 02. Apr Ķīpsalas Halle BT1

※ TDA TEIKSMA ※ VPDK TEIKSMA ※ VPDK DETEIKSMAPavasara noskaņā realizējām sen izlolotu sapni par koncertu mūsu pašu mājās, aicinot ciemos draugus un radus, sadejot uz vienas skatuves. Tika aizvadīts dikti zīmīgs notikums - pirmais lielais koncerts 2022.gadā bija mūsu pašu koncerts. Koncerta ideja balstīta pavasara izjūtās, kad mostas un atdzimst daba. Arī dejotāji un koncerta rīkotāji ir gatavi, lai skatuves prožektoru gaismās atkal atgrieztos latviešu skatuviskā tautas deja. Izdejojām teatrālas, ugunīgas, daudziem labi zināmas un mīļas dejas! Priecējām skatītājus arī ar pavisam jaunām, kā arī no pūra lādes izņemtām un no putekļiem nopurinātām dejām.

Lepojamies, jo esam viens liels un skaists pierādījums, ka mīlestību pret deju pandēmija un ierobežojumi nevar sagraut. Tikšanās prieks ar skatītājiem, citiem kolektīviem un deju draugiem ir viens no galvenajiem koncerta “Deju pavasaris” tapšanas iemesliem.

Liels paldies visiem Teiksmas saimes draugiem par kopā sanākšanu - RTU TDA "Vektors", JDK "Vizbulīte", TDA "Līgo", TDA "Rotaļa", LU TDA "Dancis", JDK "Imanta", TDA "Lielupe".

Kā arī, PALDIES BT1 Music Ķīpsalā par atbalstu un sadarbību!

Notikumi