Teiksmas vārda dienas svinības

2022. gada 17. Dec

※ TDA TEIKSMA ※ VPDK TEIKSMA ※ VPDK DETEIKSMAPirms gada Greizajā kompasā – kas bija DeTeiksmai arī pirmais kopīgais pasākums – saņēmām lielisku balvu, kuru nu beidzot arī ļoti zīmīgā datumā izmantojām. Paldies TDA "Dardzedze" par iespēju iebrist sniegotajā purvā un nosvinēt Teiksmas vārda dienu ar atpūtu svaigā gaisā!

Kamēr DeTeiksma devās sniegotā pastaigā, tikmēr Teiksmas A sastāvs kopā ar otriem vidējiem devās uz Doma laukumu, lai veiktu nu jau par tradīciju kļuvušo aploksnītes iemešanu Dod Pieci kastē.

Sveiciens, Dod Pieci!
Šeit tautas deju ansamblis Teiksma. Nākam pie jums jau astoto gadu, un šo noteikti varam saukt par vienu no mūsu tradīcijām. Bet ne par mums.
Cik gan absurda ir pasaule! Kamēr traģēdija neskar mūs personīgi, ir ļoti viegli aizmirsties ikdienas skrējienā. Pilnīgi noteikti ir vismaz viens no mums, kurš šodien jau paspējis sabozties par bērnu radīto bardaku istabā vai vīra nenovāktajām zeķēm. Bet..tepat mums blakus ir tūkstošiem tādu, kuriem vairs nav ne māju, ne istabas, ne zeķu no kā uztaisīt bardaku.
Bardaks ir palicis tikai sirdī un galvā. Kā to visu sakārtot? Nav pārliecības vai to kādreiz vairs varēs sakārtot, bet mēs varam vismaz mēģināt palīdzēt.

Paldies par Dod Pieci! Слава Україні.
TDA Teiksma, VPDK DeTeiksma un Teiksma

Notikumi