Danča kauss zāles hokejā

10.02.2024

2024.gada februārī Teiksma piedalījās ilgi gaidītajā TDA Dancis rīkotajā "'Danča kauss zāles hokejā", kur savus spēkus parādīja un cīnījās par kausu ar citiem tik pat entuziastiskie kolektīviem. Šis ir Teiksmas gads zāles hokejā. Pēc ilgiem un cītīgiem treniņiem mēnešu garumā, Teiksma godam izcīnīja pelnīto 1.vietu!


"Teiksmai florbols sirsniņas dziļumos ir bijis jau ilgi, un tas mazais sapnis par uzvaru "Danča kausā zāles hokejā" jau vairākus gadus pēc kārtas tā arī netika sasniegts. Taču cerība jau nekur nezuda un mīlestība pret sportu ne tik. Tad nu, šī gada 10.februārī, atkal radās iespēja pārbaudīt, vai mūsu pūliņi sniegs vēlamo rezultātu, vai visi sviedri un mikrotraumas būs tā vērtas. Vai treniņi, kuros pēdējos divus gadus, jā, 2 GADUS metājāmies ar bumbām, novedīs mūs uz sapņu zemi. 

No rīta, ierodoties sporta zālē, visiem ir neliels uztraukums, jo ik viens saprot, ka mums spēja uzvarēt jāpierādā ne tikai citiem, bet arī pašiem sev, ka 1.vieta ir vienīgais rezultāts, kas tiešām sniegs patiesu gandarījumu, un fokuss visas dienas garumā bija tikai uz to, nu, un apšaubāmiem proteīna kokteiļiem. Grupu spēles garām - 2 uzvaras, 1 neizšķirts. Nav lieliski, nav slikti. Play-off sākam diezgan pārliecinoši, par spīti pāris kļūdām. Pēc trenera uzrunas un kļūdu analīzes turpinam cīnīties. Veiksme stāv mūsu pusē un "bullīšos" izdodas pārspēt arī TDA Vektoru. Atliek tikai fināls, iepriekšējā turnīra čempioni un vienmēr izaicinājumu pilnā TDA Rotaļa. Saprotam, ka variantu nav, uzvaras garša tik tuvu un pateicoties komandas darbam, pašaizliedzībai un, nemelosim, veiksmei izdodas izraut rezultātu ar 2:0 un BEIDZOT florbola kauss ir mūsu rokās! Smaidi, prieks un pēcspēles analīze turpinājās vēl visu nākošo nedēļu, taču gandarījums nav pazudis vēl šobaltdien. Tagad atliek tikai to noturēt līdz nākošajma gadam, kad varēsim aizstāvēt titulu un ar tādu pat gandarījumu atgriezties laukumā!"

Gunārs

Galerijas