Gatves zāles volejbola turnīrs

16.03.2024

"TDA “Gatve” rīkotais zāles volejbola turnīrs – tikai 34 dienas pēc TDA “Dancis” rīkotā florbola turnīra, kurā sīvā cīņā mums beidzot izdevās izcīnīt ilgi gaidīto pirmo vietu. Vai tad mums bija iespēja šo latiņu nenoturēt? Tikko sajustā uzvaras garša un lielais cīņasspars vadīja mūs cauri katram volejbola treniņam. Ņemot vērā to, ka ne zāles volejbolā, ne pludmales volejbolā pēdējos TDA “Teiksma” gados mēs nekad nebijām tikuši tālāk par grupu spēlēm, florbola atstātā uzvara, apņēmība un azarts, kas bija jūtams treniņos, deva papildus enerģiju un ļāva domāt, ka kopīgiem spēkiem mēs varam. 

Kad pienāca turnīra diena,  visi bija mazliet nobijušies, bet tas tikai norādīja uz to, ka mēs jutāmies atbildīgi par to, lai TDA “Teiksma” vārds šajā turnīrā tiktu nests godam. Ir ieradies gan mūsu vienmēr lieliskais menedžeris, kas spēja sniegt pareizo padomu īstajā brīdī, gan mūsu skaistās karsējmeitenes, kas visas dienas garumā deva enerģiju ar izsaucieniem, motivējošiem vārdiem un kādu deju soli, gan atbalstītāji, kas turēja īkšķus par mums cauri visām spēlēm gan klātienē, gan no mājām, skatoties spēļu tiešraides. Vai tad mums bija iespēja pievilt visus, kas ticēja, ka TDA “Teiksma” var? Nē, jo tajā brīdī mēs visi bijām komanda – ne tikai tie, kas atradās laukumā un sūros sviedros cīnījās par katru punktu, bet visi, kas bija atvēlējuši laiku, enerģiju un darbu tam, lai kopīgiem spēkiem mēs šajā turnīrā spētu pacīnīties par godalgotām vietām. 

Pēc vairākām sīvām spēlēm, noberztiem ceļiem, nokliegtām balsīm – saucienu “Teiksma”, “Teiksma”, “Teiksma” pavadībā esam iekļuvuši finālā. Pirms izšķirošās spēles mūsu pašu Marta vēl paspēja iegūt meiteņu MVP balvu, kas deva papildus enerģiju, jo mēs apzinājāmies, ka tieši mūsu komandā ir labākās meitenes. Lai gan finālā piekāpāmies TDA “Sadancis” spēcīgajiem spēlētājiem, augstā otrā vieta deva gandarījuma sajūtu un apziņu, ka TEKSMA VAR!  Komandas spēks, kopības sajūta un milzīgais atbalsts tiešām bija tas, kas ļāva izcīnīt otro pakāpienu uz goda pjedestāla.

Nevar nepieminēt, ka mūsu lieliskā atbalsta komanda bija tik spēcīga, ka pārspēja pat pašus TDA “Teiksma” volejbolistus, proti, iegūstot pirmo vietu kā labākie atbalstītāji turnīra ietvaros. Un nevar nepiekrist – mums tiešām bija vislabākie atbalstītāji – vēlreiz milzīgs paldies viņiem!"

Ģirts

Galerijas